Komenda Miejska Policji w Koninie

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Koniński dzielnicowy wśród najlepszych w Wielkopolsce

  Rozstrzygnięto konkurs „Asy bezpieczeństwa”. Poprzez głosowanie SMS-owe wybrano w nim najlepszego dzielnicowego z Wielkopolski. Wśród wyróżnionych znalazł się także sierż. sztab. Marcin Bednarek – dzielnicowy z gminy Kramsk.

 2. Policjanci dzieciom z okazji ich święta – wideo

  Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Koninie bardzo aktywnie uczestniczyli wczoraj w obchodach Dnia Dziecka. Specjalne pokazy odbyły się w Szkole Podstawowej Ślesinie i szczególnie hucznie na ulicach i stadionie w Koninie.

 3. Dzień Dziecka i festyn w Kazimierzu Biskupim – wideo

  W sobotę po południu na lotnisku w Kazimierzu Biskupim odbył się Dzień Dziecka dla dzieci policjantów i pracowników konińskiej komendy połączony z rodzinnym festynem dla mieszkańców Kazimierza Biskupiego. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji, a gwiazdą wieczoru była Majka Jeżowska.

 4. Motocyklista zginął na drodze

  Wczoraj na ul. Paderewskiego doszło do wypadku, w którym motocyklista przewrócił się podczas jazdy. Z ustaleń policjantów wynika, że nikt i nic nie przyczynił się do tego upadku. Obrażenia były tak mocne, że za kilka godzin zmarł w szpitalu.

 5. Komendant pożegnał oficera dyżurnego

  Komendant Miejski Policji w Koninie podinsp. Paweł Kiliańczyk pożegnał dzisiaj odchodzącego na emeryturę oficera dyżurnego konińskiej jednostki. Asp. sztab. Krzysztof Tomczak służył w naszej formacji blisko 26 lat.

 6. Rowerowy rajd „Jedziemy dla Pawła” znalazł wymierne zakończenie

  Wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie uczestnicy rajdu szlakiem „Green Velo” uroczyście podziękowali sponsorom i przekazali symboliczny czek choremu koledze. Podziękowania otrzymali też komendanci za okazano pomoc i przychylność przedsięwzięciu.

 7. Rychwał – z mieszkańcami o bezpieczeństwie

  Policjanci z Komisariatu Policji w Rychwale zorganizowali w poniedziałek konferencję, na którą zaprosili włodarzy i mieszkańców z gmin Rychwał, Rzgów i Grodziec. Tematem konferencji było bezpieczeństwo, na które wpływ może mieć każdy chociażby poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 8. Kolejna śmierć na drodze – wideo

  70-letni mężczyzna zginął wczoraj w wypadku drogowym w Honoratce. Jadąc niewielkim suzuki swift nie miał szans przy czołowym zderzeniu z ciężarówką. Przyczyny wypadku ustalać będą policjanci pod nadzorem prokuratury.

 9. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 10. Konińscy policjanci w Ślesińskim triathlonie

  Ponad 700 osób stanęło w Ślesinie na starcie drugich w tym roku zawodów Garmin Iron Triathlon. Po raz kolejny byli wśród nich także policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Koninie.