Komenda Miejska Policji w Koninie

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Awanse w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie

  Powołanie Komendanta Komisariatu w Rychwale oraz mianowanie kierowników w wydziałach i ogniwach komisariatów miały miejsce we wtorek w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie. Komendant podinsp. Paweł Kiliańczyk kilka miesięcy przyglądał się pracy funkcjonariuszy którzy pełnili obowiązki na stanowiskach kierowników referatów Wydziału Dochodzeniowo Śledczego oraz kierowników Ogniw Prewencji Komisariatów Policji w Kleczewie i Rychwale. Z dniem 1 października wszyscy zostali mianowani na pełnionych stanowiskach.

 2. KONFERENCJA " Twoje Bezpieczeńswtwo - nasza Sprawa"

  Dzisiaj w Konińskim Domu Kultury odbyła się dyskusja poprzedzona dwiema prelekcjami: " Twoje bezpieczeństwo nasza sprawa" prowadzona przez Irene de Rieug i Dorotę Dines oraz prof. nadzw. dr hab. Teresę Sołtysiak, która omówiła " Szczególne formy sprzedaży drugiego człowieka i siebie w narastającym konsumentyzmie". Konferencję rozpoczął Komendant Miejski Policji w Koninie podinsp. Paweł Kiliańczyk

 3. Posterunek Policji w Kazimierzu Biskupim

  Posterunek pracuje pełną parą a codzienny nadzór nad jego pracą sprawuje Komendant Komisariatu Policji w Golinie podinsp. Radosław Stolarski. Prace remontowe trwały od czerwca do września, wartość to 150 tys. zł. i sfinansowane były w całości z budżetu Policji. Z uwagi na charakter prac inwestycyjnych policjanci delegowani byli do Komisariatu Policji w Golnie.

 4. Prosimy o Pomoc w zidentyfikowaniu osoby.

  Wydział Dochodzeniowo Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Koninie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Koninie prowadzi śledztwo określone w art. 155 kk. - nieumyślnego spowodowania śmierci w związku z ujawnieniem 14 października 2017 roku zwłok przy ulicy 11 listopada w zejściu do piwnicy.

 5. Poniedziałek !!! Dwa wypadki od samego rana

  Do groźnego Wypadku doszło dziś rano w Szyszyńskich Holendrach, jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala. Kilka godzin później w Mikorzynie doszło do kolejnego wypadku na skutek nieuwagi i wyprzedzania. Kolejna osoba ranna w szpitalu.

 6. Bezpiecznie z Pyrkiem

  Działania pod nazwą "Bezpiecznie z Pyrkiem już trwają i polegają na spotkaniach w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych, podczas których policjanci przypominają najmłodszym o zasadach bezpieczeństwa.

 7. Dzieciaki w Komendzie - Drzwi otwarte Policji

  Dzisiaj z samego rana w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie zawitały dzieciaki.

 8. Uderzenie kryminalnych i policjantów z Sompolna w narkotykowy biznes

  Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego oraz policjanci z Sompolna zlikwidowali w ubiegły piątek 6 października plantację konopi indyjskiej na terenie gminy Wierzbinek.

 9. Święto Policji 2017

  "Służba w Policji jest nie tylko zawodem czy obowiązkiem, musi być także wewnętrznym nakazem sumienia, nakazem serca" z tymi słowami na ustach konińscy policjanci przystąpili do uroczystych obchodów 98 rocznicy powołania Policji Państwowej – powstania Policji.

 10. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.