Komenda Miejska Policji w Koninie

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Bezpiecznie z Pyrkiem

  Działania pod nazwą "Bezpiecznie z Pyrkiem już trwają i polegają na spotkaniach w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych, podczas których policjanci przypominają najmłodszym o zasadach bezpieczeństwa.

 2. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 3. Wypadek Śmiertelny Stary Konin

  Nie żyje 62 letni mężczyzna mieszkaniec Konina. Komendant Miejski Policji w Koninie podinsp. Paweł Kiliańczyk apeluje o rozwagę do pieszych i kierujących.

 4. Oświadczenie w sprawie interwencji policjantów przeprowadzonej 22 października br. w Skulsku

  Wstępne ustalenia pozwalają na stwierdzenie, że policjanci interweniujący 22 października br. w Skulsku działali prawidłowo i w zgodzie z obowiązującym prawem. Jak wynika m.in. z relacji świadków wydarzenia policjanci zrobili wszystko, żeby zapewnić kobiecie bezpieczeństwo.

 5. Akcja Znicz...czyli policyjna akcja nie tylko na drogach całej Polski.

  Jak każdego roku w miejscach do których dochodzi do dużej liczby zdarzeń będzie można spotkać policjantów. Dlatego też w rejonach cmentarzy i na ich terenie dzielnicowi wraz z policjantkami z Zespołu ds. profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii ostrzegali szczególnie osoby starsze przed niebezpieczeństwem stania się ofiarą kradzieży lub oszustwa między innymi przez pozostawianie torebek na płytach swoich bliskich. Informowano o sposobach chronienia swojego mienia oraz co najważniejsze zdrowia i życia. Wszystkim swoim rozmówcom policjanci wręczali ulotki oraz opaski odblaskowe.

 6. Święto Policji 2017

  "Służba w Policji jest nie tylko zawodem czy obowiązkiem, musi być także wewnętrznym nakazem sumienia, nakazem serca" z tymi słowami na ustach konińscy policjanci przystąpili do uroczystych obchodów 98 rocznicy powołania Policji Państwowej – powstania Policji.

 7. Uderzenie kryminalnych i policjantów z Sompolna w narkotykowy biznes

  Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego oraz policjanci z Sompolna zlikwidowali w ubiegły piątek 6 października plantację konopi indyjskiej na terenie gminy Wierzbinek.

 8. Stare Miasto - Spotkanie Policjantów z Dziećmi

  Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Starym Mieście spotkali się z dziećmi z terenu gminy Stare Miasto oraz Krzymów.

 9. KONFERENCJA " Twoje Bezpieczeńswtwo - nasza Sprawa"

  Dzisiaj w Konińskim Domu Kultury odbyła się dyskusja poprzedzona dwiema prelekcjami: " Twoje bezpieczeństwo nasza sprawa" prowadzona przez Irene de Rieug i Dorotę Dines oraz prof. nadzw. dr hab. Teresę Sołtysiak, która omówiła " Szczególne formy sprzedaży drugiego człowieka i siebie w narastającym konsumentyzmie". Konferencję rozpoczął Komendant Miejski Policji w Koninie podinsp. Paweł Kiliańczyk

 10. Posterunek Policji w Kazimierzu Biskupim

  Posterunek pracuje pełną parą a codzienny nadzór nad jego pracą sprawuje Komendant Komisariatu Policji w Golinie podinsp. Radosław Stolarski. Prace remontowe trwały od czerwca do września, wartość to 150 tys. zł. i sfinansowane były w całości z budżetu Policji. Z uwagi na charakter prac inwestycyjnych policjanci delegowani byli do Komisariatu Policji w Golnie.