Komenda Miejska Policji w Koninie

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Asy Bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Mamy zwycięzcę powiatowego etapu konkursu „Asy Bezpieczeństwa”

  Zakończył się pierwszy etap konkursu na najlepszego dzielnicowego Wielkopolski. Po głosowaniu przy pomocy SMS-ów wyłoniony został zwycięzca z Konina i powiatu. Został nim sierż. sztab. Marcin Bednarek. Przeszedł tym samym do etapu wojewódzkiego.

 2. Konińscy policjanci z pomocą dla chorego kolegi

  Policjanci zrzeszeni w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Policji IPA Region Konin postanowili pomóc koledze choremu na stwardnienie rozsiane. W tym celu przejadą rowerami trasę z Gdyni do Łomży – łącznie blisko 650 km. Za każdy przejechany kilometr pozyskani sponsorzy zgodzili się zapłacić po symbolicznej złotówce.

 3. Jest nowy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Koninie

  Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu z dniem dzisiejszym powołał na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Koninie kom. Romana Pankowskiego. Podczas uroczystej zbiórki rozkaz personalny nowemu zastępcy wręczył I Zastępca Komenda Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka.

 4. Turniej policjantów ruchu drogowego

  Mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego konińskiej komendy zwyciężyli drużynowo i indywidualnie w kolejnej edycji turnieju „Policjant Ruchu Drogowego”. W tym roku zmagania odbyły się po raz pierwszy w Słupcy.

 5. Pożegnanie „dochodzeniowca”

  I Zastępca Komendanta Miejskiego w Koninie nadkom. Mariusz Jaworski pożegnał wczoraj odchodzącego na emeryturę asp. sztab. Dariusza Mularczyka. Przez wiele ostatnich lat pełnił służbę w Wydziale Dochodzeniowo – Śledczym.

 6. Drzwi Otwarte w konińskiej komendzie - wideo

  Wczoraj 26 kwietnia policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Koninie po raz kolejny szeroko otworzyli podwoje swojej jednostki przed dziećmi chcącymi ich odwiedzić. Po raz kolejny także chętnych do tych odwiedzin nie zabrakło, a funkcjonariusze prowadzący z nimi zajęcia przez kilka godzin dosłownie stracili głos.

 7. Konkurs „Dwie strony sieci” rozstrzygnięty

  Policjanci z Wydziału Prewencji konińskiej komendy rozstrzygnęli konkurs na komiks i spot pod tytułem „Dwie strony sieci”. Zwycięski komiks i film będą reprezentować nasz powiat w zmaganiach finałowych w Poznaniu.

 8. Zmiana na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Koninie - wideo

  Decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu nadinsp. Tomasza Trawińskiego, mł. insp. Sławomir Jądrzak został odwołany ze stanowiska Komendanta Miejskiego Policji w Koninie. Jego miejsce zajął podinsp. Paweł Kiliańczyk. Obydwaj odebrali dzisiaj rozkazy personalne z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Romana Kustera.

 9. Policjanci z Biegu Milowego Słupa

  Konińscy policjanci kontynuują zmagania biegowe. W sobotę wystartowali w Biegu Milowego Słupa. Mamy nawet jeden debiut w oficjalnych biegach.

 10. Policyjni rajdowi rowerzyści dotarli do półmetka

  Grupa ośmiu policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Koninie dotarła wczoraj do półmetka swojej wyprawy. Mimom fatalnych warunków pogodowych nie poddają się i zapewniają, że dojadą do Łomży. Każdy pokonany kilometr, to dodatkowe pieniądze na leczenie chorego policjanta.