Komenda Miejska Policji w Koninie

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Sompolno - zmiana na stanowisku komendanta

  Komendant Miejski Policji w Koninie odwołał ze stanowiska Komendanta Komisariatu Policji w Sompolnie podinsp. Dariusza Hamelę. Jego miejsce zajął asp. szt. Grzegorz Banasiak, dotychczasowy zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Kłodawie.

 2. III Turniej Klas Mundurowych za nami - wideo

  W środę 7 lutego odbył się już po raz trzeci Turniej Klas Mundurowych. Zainteresowanie tym współzawodnictwem jest coraz większe i z roku na rok przybywa zawodników i drużyn.

 3. Policyjni biegacze znowu wystartowali

  W sobotę 7 kwietnia i 14 kwietnia policjantki i policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Koninie pojawili się na startach kolejnych tegorocznych biegów. O ile pierwszy bieg w Bielawach odbył się na dystansie 8 km, to już w minioną sobotę wystartowali w półmaratonie w Poznaniu.

 4. Poszukiwany sprawca kradzieży

  Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Koninie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum z dwóch drogerii. Prezentujemy zdjęcia podejrzewanego o te kradzieże mężczyzny.

 5. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 6. Święto Policji 2017

  "Służba w Policji jest nie tylko zawodem czy obowiązkiem, musi być także wewnętrznym nakazem sumienia, nakazem serca" z tymi słowami na ustach konińscy policjanci przystąpili do uroczystych obchodów 98 rocznicy powołania Policji Państwowej – powstania Policji.

 7. Rozwoził pizzę, a przy okazji… narkotyki

  Policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali pracownika pizzerii, który posiadał przy sobie dość dużą porcję marihuany. Oprócz tego sporo gotówki i precyzyjną wagę.

 8. Policjanci zatrzymali oszusta metodą „na policjanta”

  Dzięki czujności pracownicy banku 72-letnia mieszkanka Konina nie została oszukana metodą „na policjanta”. Kobieta chciała wziąć 530 tysięcy kredytu, żeby rzekomo pomóc synowi, który miał spowodować groźny wypadek.

 9. Chciał dać policjantom 10 tysięcy euro łapówki

  Co najmniej 3 lata w więzieniu będzie mógł spędzić 35-letni mieszkaniec województwa łódzkiego, którego w nocy z piątku na sobotę zatrzymali konińscy policjanci. Mężczyzna miał przy sobie dużo narkotyków, a za odstąpienie policjantów od czynności zaproponował 10 tysięcy euro łapówki.

 10. Sompolno – nieletni włamywacz zatrzymany

  Od upomnienia po zakład poprawczy – to środki wychowawcze, jakich może użyć sąd w stosunku do 15-letniego mieszkańca gminy Wierzbinek. Wczoraj zatrzymali go policjanci z komisariatu w Sompolnie. Przyznał się do dwóch włamań i kradzieży pieniędzy.