Komenda Miejska Policji w Koninie

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Poznaj swoje prawa

Najczęściej czytane

 1. Konińscy kryminalni odkryli dziuple samochodowe – video

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego konińskiej komendy zatrzymali 4 mężczyzn w wieku 28 – 54 lat. Wszyscy zamieszani są w handel częściami samochodowymi pochodzącymi z kradzieży. W grę wchodzą setki aut.

 2. Sprawca uszkodzenia rzeźby konia zatrzymany

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Koninie zatrzymali dzisiaj rano trzech mężczyzn, podejrzewanych o udział w uszkodzeniu rzeźby konia w centrum Konina. Poszukują jeszcze czwartego, ale jego zatrzymanie to tylko kwestia czasu.

 3. Policyjne Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych (PDOZ) otwarte !!!

  Dzisiaj Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Konrad Chmielewski Prezydent Konina Józef Nowicki, oraz Komendant Miejski podinsp. Paweł Kiliańczyk, przecięli symboliczną wstęgę w wyremontowanym kompleksie PDOZ KMP w Konine.

 4. Święto Policji – komendant wręczył awanse i wyróżnienia

  Kolejne Święto Policji za nami. W tym roku wyjątkowe, bo w 100. rocznicę powołania Policji Państwowej. Były awanse, wyróżnienia i podniosła atmosfera.

 5. Wysokie – policjanci na targach pracy

  Policyjne kadry ciągle potrzebują nowych chętnych do służby. Dlatego też nie mogło nas zabraknąć na targach pracy, które zorganizowane zostały w szkole w Wysokiem w gminie Kramsk.

 6. Policjanci na „Konińskim dniu nauki i techniki”

  W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie odbył się dzisiaj pierwszy „Koniński dzień nauki i techniki”. Konińscy policjanci mieli tam swoje stoisko.

 7. Drzwi otwarte w konińskiej komendzie

  Prawie 800 przedszkolaków i dzieci z klas I – III szkół podstawowych odwiedziło policjantów w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie podczas „Drzwi otwartych” we wtorek i w środę. Zgłoszeń było znacznie więcej.

 8. Policjanci poszukują mężczyzn z filmu – mogą mieć związek z uszkodzeniem rzeźby konia

  Policjanci poszukują mężczyzn z filmu – mogą mieć związek z uszkodzeniem rzeźby konia Wciąż trwają poszukiwania sprawcy uszkodzenia rzeźby konia w centrum Konina. Postępowanie posuwa się do przodu, ale policjanci proszą o pomoc w identyfikacji 4 mężczyzn.

 9. Kolejne bezczelne oszustwo

  65-letnia mieszkanka Konina została oszukana metodą „Na policjanta”. Straciła 30000 zł, które wzięła na kredyt w jednym z banków. Metoda sprawców była stara i pospolita, a mino to udało im się.

 10. Nasza koleżanka najlepsza wśród policjantek w maratonie

  Młodszy aspirant Magdalena Marszałkowska jako pierwsza policjantka przebiegła linię mety 20. Poznań Maratonu. Już samo pokonanie 42 km i 195 m jest nie lada wyczynem i niewielu jest w stanie tego dokonać.