Komenda Miejska Policji w Koninie

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Wyróżnienia i medale dla policjantów z Kazimierz Biskupiego i Goliny – wideo

  Pamiątkowe medale, listy gratulacyjne i dresy okolicznościowe otrzymali dwaj policjanci z Goliny i Kazimierza Biskupiego, którzy 23 maja uratowali niedoszłego samobójcę. Żeby to zrobić musieli wspinać się po balkonach na pierwsze piętro.

 2. Policjanci poszukują osoby podejrzewanej o dokonanie oszustwa na kwotę blisko 200 000 zł.

  Śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Koninie poszukują osoby podejrzewanej o udział w dokonaniu oszustwa metodą na członka rodziny .

 3. Święto Policji 2017

  "Służba w Policji jest nie tylko zawodem czy obowiązkiem, musi być także wewnętrznym nakazem sumienia, nakazem serca" z tymi słowami na ustach konińscy policjanci przystąpili do uroczystych obchodów 98 rocznicy powołania Policji Państwowej – powstania Policji.

 4. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 5. Ślesin- kolejne spotkania w ramach programu "Razem dla bezpieczeństwa"

  Tysiące osób ze Ślesina, powiatu konińskiego , a nawet innych regionów Polski bawiło się na "Dniach Ślesina", o ich bezpieczeństwo dbała konińska Policja.

 6. Wyróżnienia w konińskiej Komendzie

  Trzech konińskich policjantów wyróżnionych zostało za wzorowe wykonywanie zadań służbowych. Nagrody w formie pochwał wyróżnionym funkcjonariuszom wręczał podinsp. Paweł Kiliańczyk Komendant Miejski Policji w Koninie. Nagrody przyznane zostały za wysokie wyniki w służbie, zatrzymania sprawców na tzw. „gorącym uczynku” oraz za zaangażowanie i wykazywaną kreatywność w służbie.

 7. Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę.

  Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę. Artur Kowalski Kierownik Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Sompolnie- bo o nim mowa ,jest policjantem z 12-letnim stażem służby, natomiast na stanowisku kierowniczym jest już 3 lata.

 8. III Turniej Klas Mundurowych za nami - wideo

  W środę 7 lutego odbył się już po raz trzeci Turniej Klas Mundurowych. Zainteresowanie tym współzawodnictwem jest coraz większe i z roku na rok przybywa zawodników i drużyn.

 9. Nawet 5 lat więzienia grozi kobiecie, która opiekowała się dwójką swoich dzieci będąc pod wpływem alkoholu.

  W minioną sobotę dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o pijanej kobiecie opiekującej się dwójką swoich dzieci.

 10. Jutro zakończenie roku szkolnego i... wzmożone działania policji

  Zakończenie roku szkolnego oznacza początek wakacji i pierwsze wyjazdy na wypoczynek. Konińscy policjanci z prewencji i ruchu drogowego będą prowadzić jutro i przez najbliższe dni wzmożone działania ukierunkowane na kontrolę ruchu drogowego oraz ogólnego ładu i porządku.