Komenda Miejska Policji w Koninie

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Poznaj swoje prawa

Najczęściej czytane

 1. Koniński dyżurny trzeci w Wielkopolsce

  Podkomisarz Przemysław Bednarz we wtorek 23 października wystartował w wojewódzkich eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji. Spośród kilkudziesięciu dyżurnych uplasował się na 3 miejscu.

 2. Obchody Święta Policji 2018

  99. rocznica powstania Policji Państwowej była okazją to kolejnych obchodów Święta Policji. Dla policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Koninie odbyły się one dzisiaj. Jak w całym kraju honorowym patronatem objął je Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji pan Joachim Brudziński.

 3. Święto Policji 2017

  "Służba w Policji jest nie tylko zawodem czy obowiązkiem, musi być także wewnętrznym nakazem sumienia, nakazem serca" z tymi słowami na ustach konińscy policjanci przystąpili do uroczystych obchodów 98 rocznicy powołania Policji Państwowej – powstania Policji.

 4. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 5. Policjanci zatrzymali włamywaczy do samochodu

  Nawet po 10 lat więzienia grozić może dwom mężczyznom, których w nocy z niedzieli na poniedziałek zatrzymali policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego. Ich łupem padły między innymi narkotyki.

 6. Sprawczyni przywłaszczenia telefonu zgłosiła się na policję

  Niespełna dobę po publikacji wizerunku sprawczyni przywłaszczenia telefonu przyszła do konińskiej komendy. Przyniosła też wartego 1000 zł Huawei, który wkrótce wróci do właścicielki.

 7. Sprawcy włamań w rękach policjantów

  Nawet 10 lat w więzieniu będzie mogło spędzić dwoje mieszkańców Pabianic, których tydzień temu zatrzymali policjanci z Wydziału Kryminalnego konińskiej komendy. Podczas przeszukania w Pabianicach śledczy znaleźli mnóstwo biżuterii i zegarków, które padły ich łupem podczas wielu włamań do domów jednorodzinnych.

 8. Posiadał 170 gramów marihuany na własny użytek

  Nawet 10 lat w więzieniu będzie mógł spędzić 34-letni mieszkaniec Konina, którego zatrzymali policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego. Podczas kontroli drogowej miał przy sobie niespełna 3 gramy marihuany, ale w domu znacznie więcej.

 9. Konińscy policjanci w poznańskim Biegu 100-lecia

  Osiem osób, w tym jedna pracownica cywilna wystartowało w niedzielnym biegu z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Dystans wynosił 10 km i był to największy tego typu bieg w naszym kraju.

 10. Komenda Miejska Policji w Koninie poszukuje pracownika

  Specjalista ds. BHP – to poszukiwany przez konińską komendę specjalista. Poniżej prezentujemy wszystkie szczegóły związane z tą ofertą.