Komenda Miejska Policji w Koninie

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Poznaj swoje prawa

Najczęściej czytane

 1. Konińscy kryminalni odkryli dziuple samochodowe – video

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego konińskiej komendy zatrzymali 4 mężczyzn w wieku 28 – 54 lat. Wszyscy zamieszani są w handel częściami samochodowymi pochodzącymi z kradzieży. W grę wchodzą setki aut.

 2. Komendant wyróżnił policjantów i pracowników

  Młodszy inspektor Paweł Kiliańczyk – szef konińskich policjantów wręczył we wtorek promesy nagrodowe wyróżniającym się policjantom i pracownikom. Na uroczystej zbiórce stawiło się kilkadziesiąt osób.

 3. Zmarł zastępca naczelnika jednego z wydziałów konińskiej komendy

  W piątek 30 sierpnia wieczorem zmarł nasz kolega podinsp. Paweł Matusiak, Zastępca Naczelnika Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą. Miał 39 lat.

 4. Komendant mianował nową naczelnik

  Szef konińskich policjantów młodszy inspektor Paweł Kiliańczyk mianował podkomisarz Ewelinę Urbaniak na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą.

 5. Nasi policjanci w biegu na 100. lecie Policji

  Czworo funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Koninie wzięło udział w biegu na 100 km zorganizowanym z okazji 100. lecia powołania Policji Państwowej. Bieg zorganizowano w związku z otwarciem nowej siedziby Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

 6. Policyjne Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych (PDOZ) otwarte !!!

  Dzisiaj Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Konrad Chmielewski Prezydent Konina Józef Nowicki, oraz Komendant Miejski podinsp. Paweł Kiliańczyk, przecięli symboliczną wstęgę w wyremontowanym kompleksie PDOZ KMP w Konine.

 7. Święto Policji – komendant wręczył awanse i wyróżnienia

  Kolejne Święto Policji za nami. W tym roku wyjątkowe, bo w 100. rocznicę powołania Policji Państwowej. Były awanse, wyróżnienia i podniosła atmosfera.

 8. Wpadł z pół kilograma narkotyków

  Nawet 10 lat będzie mógł spędzić w więzieniu 41-letni mieszkaniec Konina, którego zatrzymali do kontroli konińscy policjanci. Okazało się, że w samochodzie przewoził ponad 0,5 kg substancji psychotropowej 3-CMC. Sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt.

 9. Szczęśliwe zakończenie wspólnych poszukiwań 73-letniej kobiety.

  Wszystko zaczęło się w piątkowy wieczór, kiedy to do Komendy Miejskiej Policji w Koninie przybyła kobieta aby zgłosić zaginięcie swojej 73-letniej mamy.

 10. Policjanci zatrzymali drugiego ze sprawców postrzelenia dostawcy pieczywa

  Trzy miesiące w areszcie decyzją sądu spędzi 22-latek z Konina, który 19 maja postrzelił w centrum Konina z broni pneumatycznej kierowcę z piekarni. Jednak oprócz zarzutów uszkodzenia ciała usłyszał też poważniejsze – śledczy udowodnili mu cztery rozboje.