Komenda Miejska Policji w Koninie

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Poznaj swoje prawa

Najczęściej czytane

 1. Wyróżnienia w konińskiej Komendzie

  Trzech konińskich policjantów wyróżnionych zostało za wzorowe wykonywanie zadań służbowych. Nagrody w formie pochwał wyróżnionym funkcjonariuszom wręczał podinsp. Paweł Kiliańczyk Komendant Miejski Policji w Koninie. Nagrody przyznane zostały za wysokie wyniki w służbie, zatrzymania sprawców na tzw. „gorącym uczynku” oraz za zaangażowanie i wykazywaną kreatywność w służbie.

 2. III Turniej Klas Mundurowych za nami - wideo

  W środę 7 lutego odbył się już po raz trzeci Turniej Klas Mundurowych. Zainteresowanie tym współzawodnictwem jest coraz większe i z roku na rok przybywa zawodników i drużyn.

 3. Obchody Święta Policji 2018

  99. rocznica powstania Policji Państwowej była okazją to kolejnych obchodów Święta Policji. Dla policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Koninie odbyły się one dzisiaj. Jak w całym kraju honorowym patronatem objął je Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji pan Joachim Brudziński.

 4. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 5. Święto Policji 2017

  "Służba w Policji jest nie tylko zawodem czy obowiązkiem, musi być także wewnętrznym nakazem sumienia, nakazem serca" z tymi słowami na ustach konińscy policjanci przystąpili do uroczystych obchodów 98 rocznicy powołania Policji Państwowej – powstania Policji.

 6. Postrzelili mężczyznę z broni pneumatycznej w twarz

  Do 3 lat w więzieniu będzie mógł spędzić 17-latek z Goliny, którego w sobotę zatrzymali konińscy policjanci. Kilka godzin wcześniej postrzelił w twarz z broni pneumatycznej dostawcę pieczywa.

 7. Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę.

  Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę. Artur Kowalski Kierownik Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Sompolnie- bo o nim mowa ,jest policjantem z 12-letnim stażem służby, natomiast na stanowisku kierowniczym jest już 3 lata.

 8. Poszukiwany sprawca postrzelenia

  Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego poszukują drugiego ze sprawców postrzelenia mieszkańca Inowrocławia. Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia proszony jest o kontakt.

 9. Kolejne utonięcie w Licheniu Starym

  W niedzielę rano z jeziora w Licheniu Starym wydobyto zwłoki mężczyzny. To drugi przypadek utonięcia w tym sezonie w powiecie konińskim i drugi w Licheniu. Niestety wszystko wskazuje na to, że i tym razem przed kąpielą spożywany był alkohol.

 10. Poszukiwany sprawca wypadku w rękach Policji

  48 godzin, tylko tyle potrzebowali konińscy kryminalni żeby odnaleźć sprawcę wtorkowego wypadku drogowego.