Komenda Miejska Policji w Koninie

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Poznaj swoje prawa

Najczęściej czytane

 1. Nabór do policji 2019

  Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wyznaczył terminy przyjęć do służby w policji w tym roku. Poniżej prezentujemy treść ogłoszenia wraz z opisem całej procedury.

 2. Bezczelna kradzież na szkodę 74-letniej kobiety

  32000 złotych straciła mieszkanka Konina na skutek intrygi, jaką zastosowała wobec niej obca kobieta. Pod pretekstem modlitwy wdarła się do domu i ukradła pieniądze.

 3. Pijany kierowca wiózł dwie córki

  Dzielnicowi z Konina zatrzymali citroena, którego kierowca był pijany. Okazało się też, że posiada sądowy zakaz kierowania i to do końca życia. Do tego wszystkiego przewoził swoje dwie córki w wieku 11 i 14 lat.

 4. Policyjne Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych (PDOZ) otwarte !!!

  Dzisiaj Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Konrad Chmielewski Prezydent Konina Józef Nowicki, oraz Komendant Miejski podinsp. Paweł Kiliańczyk, przecięli symboliczną wstęgę w wyremontowanym kompleksie PDOZ KMP w Konine.

 5. Święto Policji 2017

  "Służba w Policji jest nie tylko zawodem czy obowiązkiem, musi być także wewnętrznym nakazem sumienia, nakazem serca" z tymi słowami na ustach konińscy policjanci przystąpili do uroczystych obchodów 98 rocznicy powołania Policji Państwowej – powstania Policji.

 6. Obchody Święta Policji 2018

  99. rocznica powstania Policji Państwowej była okazją to kolejnych obchodów Święta Policji. Dla policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Koninie odbyły się one dzisiaj. Jak w całym kraju honorowym patronatem objął je Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji pan Joachim Brudziński.

 7. Wpadł z dużą ilością marihuany

  Nawet dziesięć lat w więzieniu będzie mógł spędzić 38-letni mieszkaniec Konina, którego w poniedziałek 7 stycznia zatrzymali policjanci z „patrolówki”. Dzisiaj usłyszał już zarzuty, a prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

 8. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 9. Komendant Miejski Policji w Koninie poszukuje pracownika

  W związku z odejściem na emeryturę dotychczasowego pracownika, w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie zwolni się częściowy etat na jednoosobowym stanowisku ds. ochrony przeciw pożarowej.

 10. Policjanci wyciągnęli z wody niedoszłego samobójcę

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego konińskiej komendy wraz z kolegami z komisariatu w Ślesinie wyciągnęli z kanału Warta – Gopło 29-letniego mężczyznę, który chwilę wcześniej wskoczył z mostu do wody. Mieszkaniec gminy Ślesin chciał popełnić samobójstwo.