Komenda Miejska Policji w Koninie

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Podziękowania dla mieszkanki Konina za uczciwość

  Komendant Miejski Policji w Koninie podinsp. Paweł Kiliańczyk wraz z wiceprezydentem Sławomirem Lorkiem podziękowali dzisiaj mieszkance Konina, która znalazła na ulicy pieniądze wraz z kartą bankomatową i oddała je policjantom.

 2. Policjanci zatrzymali poszukiwanego od wielu miesięcy

  Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego konińskiej komendy zatrzymali 53-letniego mężczyznę, który poszukiwany był od października ubiegłego roku. Pozostawał nieuchwytny dlatego, że od wielu lat nie mieszka już w Koninie. Policjanci znaleźli go w stadninie koni w Warszawie.

 3. Zdecydowane działania przeciwko dopalaczom - wideo

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Koninie we wtorek 13 marca przeprowadzili zdecydowane działania wymierzone w handel dopalaczami. Nie wystarczają już zwykłe metody, żeby wejść do sklepu – mundurowi musieli wyważać drzwi.

 4. III Turniej Klas Mundurowych za nami - wideo

  W środę 7 lutego odbył się już po raz trzeci Turniej Klas Mundurowych. Zainteresowanie tym współzawodnictwem jest coraz większe i z roku na rok przybywa zawodników i drużyn.

 5. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 6. CBŚP - kolejna nielegalna fabryka papierosów zliwkidowana

  Tym razem policjanci z Zarządu w Poznaniu CBŚP wspólnie z KMP w Koninie i Wielkopolskim Urzędem Celno-Skarbowego zlikwidowali fabrykę nielegalnych papierosów. Do sprawy zatrzymano cztery osoby, w tym 53-letniego, podejrzanego o organizowanie nielegalnego procederu.

 7. Święto Policji 2017

  "Służba w Policji jest nie tylko zawodem czy obowiązkiem, musi być także wewnętrznym nakazem sumienia, nakazem serca" z tymi słowami na ustach konińscy policjanci przystąpili do uroczystych obchodów 98 rocznicy powołania Policji Państwowej – powstania Policji.

 8. Nowy komendant w Golinie

  Komendant Miejski Policji w Koninie podinsp. Paweł Kiliańczyk powierzył dziś obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Golinie. Został nim Zastępca Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego konińskiej komendy.

 9. Nawet 10 lat w więzieniu będzie mógł spędzić 29-letni mieszkaniec Konina, którego zatrzymali konińscy kryminalni.

  W dniu wczorajszym 27 lutego, około godziny 18:00 w trakcie wykonywania zadań służbowych funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego udali się jednego z konińskich bloków, gdzie według uzyskanych informacji, w jeden z piwnic ma wydobywać się silny zapach przypominający zapach marihuany.

 10. Nawet pięć lat więzienia grozi 34-latce, którą zatrzymali policjanci z Komisariatu Policji w Ślesinie.

  Nawet pięć lat więzienia grozi 34-latce, którą zatrzymali policjanci z Komisariatu Policji w Ślesinie. Kobieta ukradła z pobliskich domów oraz działek rzeczy za prawie 4000 zł .