Święty Mikołaj jeszcze raz odwiedził maluchy - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Koninie

Aktualności

Święty Mikołaj jeszcze raz odwiedził maluchy

Data publikacji 22.01.2018

Ty razem to już naprawdę po raz ostatni w tym sezonie przyjechał do dzieci Święty Mikołaj. Rozdawał prezenty dzieciom policjantów i pracowników policji podczas Balu Karnawałowego w sobotę 20 stycznia.

Od kilku lat stało się tradycją organizowanie przez policyjne i pracownicze organizacje związkowe oraz Stowarzyszenie IPA  balu karnawałowego dla dzieci połączonego z wizytą Świętego Mikołaja i rozdawaniem prezentów. Tegoroczna edycja odbyła się w minioną sobotę na auli im. sierżanta Zdzisława Karczewskiego. Na nudę maluchy na pewno nie mogły narzekać.

Najpierw wystąpili artyści z towarzystwa teatralnego „Elemele” z Młodzieżowego Domu Kultury. Po przedstawieniu przyszedł czas na rozsunięcie krzeseł i rozpoczęły się gry, zabawy i konkursy. Każde dziecko znalazło coś dla siebie i co chwilę ktoś był nagradzany łakociami.

Po szaleństwach przyszedł czas na kulminacyjny moment spotkania – wizytę Świętego Mikołaja. Każde dziecko otrzymało jeszcze jedną paczkę w tym sezonie świątecznym, po czym zmęczone i szczęśliwe dzieci mogły wrócić do domów cieszyć się z nowych prezentów.