Zmiany personalne w Posterunku Policji - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Koninie

Aktualności

Zmiany personalne w Posterunku Policji

Data publikacji 02.02.2018

Komendant Miejski Policji w Koninie podinsp. Paweł Kiliańczyk mianował nowego Kierownika Posterunku Policji w Kazimierzu Biskupim. Został nim asp. sztab. Tomasz Kubacki.

W czwartek 1 lutego w Posterunku Policji w Kazimierzu Biskupim odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której Komendant Miejski Policji w Koninie w obecności wójta gminy Kazimierz Biskupi Jana Sikorskiego powierzył obowiązki nowemu Kierownikowi Posterunku Policji. Asp. sztab. Tomasz Kubacki zastąpił na tym stanowisku asp. Sztab. Wojciecha Sypniewskiego, który od wczoraj jest Kierownikiem Ogniwa Prewencji w Komisariacie Policji w Starym Mieście.

Asp. sztab. Tomasz Kubacki służy w policji od blisko 20 lat, z czego aż 15 w pionie prewencyjnym, a od ponad 5 lat prowadził postępowania przygotowawcze w Komisariacie Policji w Starym Mieście. Na stanowisku Kierownika Posterunku zastąpił on asp. sztab. Wojciecha Sypniewskiego, który decyzją szefa konińskich policjantów jest od wczoraj Kierownikiem Ogniwa Prewencji w Komisariacie Policji w Starym Mieście.