Poznaj swojego dzielnicowego - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Koninie

Aktualności

Poznaj swojego dzielnicowego

Ciąg dalszy naszych prezentacji, które mają przybliżyć sylwetki policjantów „pierwszego kontaktu”. Jest to też realizacja założeń programu „Razem dla bezpieczeństwa”.

Kontynuujemy cykl artykułów o dzielnicowych pracujących na terenie działania KMP w Koninie. Dzisiaj dzień wyjątkowym, więc i nieprzypadkowa prezentowana sylwetka. Niech Dzień Kobiet wybrzmi z naszej strony odpowiednio głośno: asp. Ewa Jagielska – dzielnicowa z Rychwała.

Rejon służbowy, to teren administracyjny Rychwała, natomiast zadanie priorytetowe, to poprawa bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz zmniejszenie ilości popełnianych wykroczeń w rejonie Placu W. Jedyńskiego w Rychwale.

Pani Ewa Jagielska ma 41 lat, a od 11 służy w policji. Od 6 lat jest dzielnicową w gminie Rychwał, choć jej rejon służbowy się zmieniał. Wśród swoich zainteresowań na pierwszym miejscu stawia ogrodnictwo. Ma 3,5 letniego syna, który jest bardzo dumny z mamy.

Asp. Ewa Jagielska nie jest jedyną kobietą dzielnicową w Komedzie Miejskiej Policji w Koninie. Wszystkim pozostałym służącym nie tylko na tym stanowisku i pracującym pracownicom cywilnym z okazji Dnia Kobiet, wszystkiego najlepszego życzą koledzy.

Marcin Jankowski