Poznaj swojego dzielnicowego - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Koninie

Aktualności

Poznaj swojego dzielnicowego

Prezentujemy sylwetkę kolejnego dzielnicowego z naszego powiatu. Policji zależy, aby każdy znał funkcjonariusza, który „sprawuje pieczę” na danym terenie. Jest to też jedno z zadań zawartych w programie „Razem dla bezpieczeństwa”.

W kolejnej odsłonie prezentacji dzielnicowych przedstawiamy dzielnicowego z Komisariatu Policji w Ślesinie. Młodszy aspirant Sławomir Nawrotek jest dzielnicowym od 2009 roku, a w policji służy od 2004. Prywatnie jest żonaty i posiada dwóch synów i córkę. Jego hobby to sport.

Obszar, którym sie "opiekuje", to Licheń Stary, Ignacewo, Pogorzele, Bylew,Pogoń Gosławicka, Pogoń Lubstowska, Smólniki, Wierzelin, Kępa, Julia, Niedźwiady Duże, Niedźwiady Małe, Wąsosze, Półwiosek Lubstowski, Półwiosek Stary, Półwiosek Nowy, Kolebki, Leśnictwo, Tokary, Piotrkowice, Różopole, Wygoda.

Jako zadania priorytetowe wyznaczył sobie ograniczenie oraz dążenie do całkowitego wyeliminowania wykroczeń oraz spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych, zakłócania ładu i porządku publicznego oraz nieobyczajnych wybryków popełnianych przez osoby nietrzeźwe i młodzież gromadzącą się w rejonie bulwaru.