Poznaj swojego dzielnicowego - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Koninie

Aktualności

Poznaj swojego dzielnicowego

Data publikacji 03.10.2018

Prezentujemy sylwetkę kolejnego dzielnicowego z naszego powiatu. Policji zależy, aby każdy znał funkcjonariusza, który „sprawuje pieczę” na danym terenie. Jest to też jedno z zadań zawartych w programie „Razem dla bezpieczeństwa”.

Dzisiaj prezentujemy sylwetkę kolejnego dzielnicowego z Komendy Miejskiej Policji w Koninie. Aspirant Sztabowy Arkadiusz Goździk służ w policji od 2004 roku, natomiast dzielnicowym jest od 13 lat. Prywatnie jest mężem i ojcem 9-letniej Dominiki i 12-letniego Jakuba. Uwielbia podróżować.

Jego rejon służbowy to ulice: Budowlanych, Graniczna, Jana Pawła II, Kwiatowa, Miła, Młodzieżowa,Myśliwska, Pionierów, Południowa, Portowa, Staromorzysławska(prawa strona), Weteranów, Wyszyńskiego 7-23 (numery nieparzyste),ul. Kurów, Zielona, osiedle Laskówiec, osiedle Grójec, Cicha,Godlewskiego, Romera, Graniczna, Dobrowolskiego, Łukasiewicza,Heweliusza, Śniadeckich, Olszewskiego, Drewnowskiego, Kuratowskiego, Laskówiecka, Hirszfelda, Skłodowskiej-Curie, Bekkera, Nadwarciańska, Rudzicka, Skrótowa, Spokojna, Leśniewskiego,Mazurkiewicza, Strażacka, Sierpińskiego, Trzebiatowskiego,Wróblewskiego.

Realizowane działania priorytetowe, to ograniczenie oraz dążenie do całkowitego wyeliminowania wykroczeń oraz negatywnych zachowań związanych ze spożywaniem alkoholu, palenie papierosów, używania środków odurzających, zakłócenia ładu i porządku publicznego oraz zaśmiecania w rejonie szkoły przez gromadzącą się tam młodzież.

Marcin Jankowski