Komenda Miejska Policji w Koninie
Strona Główna
Aktualności
Kierownictwo
Debaty społeczne
Poszukiwani
Zaginieni
Z życia jednostki
Informacje o jednostce
Podziękowania
Dzielnicowi
Korupcja
Prewencja
Poszukiwani świadkowie kolizji
Ruch Drogowy
Nasz Kapelan
Kontakt
Oficer prasowy
Skargi i wnioski
Policjanci poza służbą
IPA KONIN
NSZZ Policjantów
NSZZ Pracowników Policji
KKOP
mapka2_2.png
drogi_na_6
email_dla_uczniow

itaka

itaka2
Infor. Serwis Policyjny
isp
BIP
bip_logo
Aktualności
03.08 - Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Renata Purcel-Kalus   
03.08.2015.

W miniony weekend policjanci KMP w Koninie odnotowali m.in.:

Przy ul. Hiacyntowej w Koninie mieszkance Konina skradziono telefon komórkowy wartości 1400 zł. W starej części Konina uszkodzono zaparkowany przy ul. 3 Maja pojazd m-ki BMW.

Na osiedlu Zatorze w Koninie uszkodzono drzwi mieszkania, sprawczynię, która dokonała wgnieceń zatrzymał patrol policyjny. Kobieta odpowie za uszkodzenie mienia. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zatrzymali kobietę, która handlowała perfumami z podrobionymi znakami towarowymi. Policjanci zabezpieczyli 129 sztuk perfum oferowanych do sprzedaży z podrobionymi znakami towarowymi różnych marek.

W czasie całego weekendu policjanci uniemożliwili dalszą jazdę 7 osobom, kierującym w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze zatrzymali 1 osobę poszukiwaną.

 
30.07 - Czwartek | Drukuj |
Autor: Renata Purcel-Kalus   
30.07.2015.

Minionej doby policjanci KMP w Koninie odnotowali :

Wczoraj o godz. 8.50 w m. Goczki gm. Wierzbinek na drodze powiatowej z Mąkoszyna do Zarynia, 44-letni kierowca VW Golfa na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący pojazdem mieszkaniec powiatu kolskiego zginął na miejscu. Policjanci w trakcie prowadzonego śledztwa będą wyjaśniać przyczyny zdarzenia.

W Starym Mieście w centrum handlowym jednej z klientek, z tylnej kieszeni spodni, nieznany sprawca skradł telefon komórkowy wartości 600 zł.

Wczoraj w m. Żdżary policjanci ruchu drogowego zatrzymali 35-letniego kierowcę mercedesa actros, który kierował autem pomimo sądowego zakazu kierowania pojazdami. Natomiast dziś o północy policjanci z Komisariatu Policji w Wilczynie zatrzymali kierowcę opla vectry u którego badanie alkomatem wykazało promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

 
29.07 - Środa | Drukuj |
Autor: Renata Purcel-Kalus   
29.07.2015.

Minionej doby policjanci KMP w Koninie odnotowali:

W Koninie z klatki schodowej bloku przy ul. Hiacyntowej skradziono rower wartości 550 zł. Policjanci RD Wydziału Prewencji w wyniku podjętych czynności odzyskali skradziony jednoślad. Trwają dalsze ustalenia w sprawie.

Wczoraj tuż przed południem w Koninie przy ul. Przemysłowej 7 doszło do potrącenia pieszej osoby. Kierująca renault megane nie ustąpiła pierwszeństwa kobiecie znajdującej się na pasach. Piesza z poważnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

 
28.07 - Wtorek | Drukuj |
Autor: Renata Purcel-Kalus   
28.07.2015.

Minionej doby policjanci KMP w Koninie odnotowali:

Na terenie gminy Wierzbinek z sieci trakcyjnej skradziono drut miedziany. Na terenie gm. Kramsk z prywatnej posesji z bramy wjazdowej skradziono napęd do bramy przesuwnej. Właściciel straty oszacował na kwotę ponad 2 tys. zł.

Wczoraj ok. godz. 6.15 rano dyżurny KMP w Koninie został poinformowany o wypadku drogowym przy ul.Ślesińskiej w Koninie. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, ze 31-letni kierowca pojazdu m-ki Fiat Punto uderzył w pieszą najprawdopodobniej schodząca już z oznakowanego przejścia. 72-letnia kobieta z rozległymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala, gdzie zmarła po kilku godzinach. Kierowca był trzeźwy. Policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Ponadto na drogach miasta i powiatu konińskiego doszło do  3 kolizji drogowych, policjanci zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących oraz kierowcę prowadzącego pojazd pomimo sądowego zakazu kierowania pojazdami.

 
27.07 - Poniedziałek | Drukuj |
Autor: Renata Purcel-Kalus   
27.07.2015.

Konińscy policjanci w miniony weekend odnotowali m.in. :

Przy ul. Aleje 1 Maja w Koninie uszkodzono karoserię prawego boku pojazdu m-ki Honda Civic.

Mieszkaniec Konina zgłosił, że na plaży w Ślesinie, wykorzystując jego chwilową nieuwagę, nieznany sprawca z odzieży leżącej na kocu skradł telefon komórkowy wartości 1500 zł.

Policjanci w miniony weekend zatrzymali dwóch motorowerzystów oraz kierowcę Toyoty, mężczyźni kierowali pojazdami w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u nich od 0,8 do blisko 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 
24.07. - Piątek | Drukuj |
Autor: Marcin Jankowski   
24.07.2015.
Minionej doby policjanci KMP w Koninie odnotowali:

Na cmentarzu na ul. Kolskiej podczas próby kradzieży mosiężnych róż uszkodzono nagrobek. Straty oszacowano na 430 zł.

W ośrodku wypoczynkowym na ul. Rybackiej włamano się do automatu do gier i skradziono nieokreśloną kwotę pieniędzy.

Na ul. Wyszyńskiego wybito szybę w oknie. Szkodę wyceniono na 320 zł.

Ponadto policjanci zatrzymali 4 nietrzeźwych kierowców, 2 osoby poszukiwane i przeprowadzili 30 interwencji.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 16 z 1732
oszusci
stop_agresji_drogowej
debaty społeczne
informacje-z-odpraw.jpg
tourist
migi
z_skrzynka.jpg
logo_nl.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
dobor_do_policji

opiekuj2

 

dz.pl.baner170x85.animowany
fundacja_pomocy_wdowom