Komenda Miejska Policji w Koninie

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda

Najczęściej czytane

 1. Aula Komendy Miejskiej Policji ma już imię

  Z inicjatywy Komendanta Miejskiego Policji w Koninie mł. insp. Sławomira Jądrzaka podczas uroczystej zbiórki aula Komendy Miejskiej Policji w Koninie została nazwana imieniem sierżanta Zdzisława Karczewskiego. W uroczystości wzięli udział najbliżsi tragicznie zmarłego policjanta oraz Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadinsp. Tomasz Trawiński.

 2. Mikołaj jeszcze raz odwiedził dzieci w komendzie - wideo

  W sobotę 28 stycznia Związki Zawodowe działające w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie zorganizowały bal karnawałowy dla dzieci policjantów i pracowników konińskiej komendy. Dzieciaki dopisały, a czekało na nie mnóstwo zabaw i gwóźdź programu – ostatnia w tym sezonie wizyta Świętego Mikołaja z prezentami.

 3. Bezpieczne ferie, to udane ferie

  2 lutego bieżącego roku funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie zorganizowali działania pod nazwą „Bezpieczne ferie, to udane ferie”, które odbyły się na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

 4. Policjanci odzyskali skradzione samochody za około 200 tys. złotych

  Opel insignia, volkwageny: golf i tuareg, mazda i audi A4 to samochody, jakie odzyskali w minionym tygodniu konińscy kryminalni. Zatrzymali trzech mężczyzn, którzy zorganizowali przestępczy proceder legalizowania skradzionych samochodów. Grozi im nawet 10 lat więzienia.

 5. Komendant podsumował ubiegły rok

  W obecności Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu nadinsp. Tomasza Trawińskiego szef konińskich policjantów mł. insp. Sławomir Jądrzak przedstawił wyniki pracy policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Koninie. Okazją do tego była jak co roku specjalna odprawa, w której uczestniczyli zarówno policjanci, jaki i zaproszeni goście, na co dzień współpracujący ze stróżami prawa.

 6. Działania „Dbajmy o tych, których kochamy”

  Policjanci z Wydziału Prewencji konińskiej komendy we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego oraz Stowarzyszeniem „Sławek i przyjaciele” w minioną sobotę pojawili się w centrum handlowym „Ferio” w Starym Mieście. Wspólnie przybliżali zainteresowanym zasady ruchu drogowego, jakie obowiązują szczególnie pieszych. Najważniejszą kwestią były odblaski.

 7. Mundurowi uczniowie odwiedzili policjantów

  Uczniowie klas mundurowych z Zespołu Szkół ponadgimnazjalnych w Kleczewie oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koninie przyjechali dzisiaj do komendy. Odbyli tu cześć zajęć z harmonogramu opracowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu.

 8. Konferencja prasowa podsumowująca rok 2017

  Komendant Miejski Policji w Koninie mł. insp. Sławomir Jądrzak podczas zorganizowanej wczoraj konferencji prasowej przedstawił dziennikarzom efekty działań konińskich policjantów w 2016 r. Najbardziej cieszy spadek popełnionych przestępstw.

 9. II Turniej Sportowo – Obronny Klas Mundurowych - wideo

  W czwartek 26 stycznia uczniowie klas mundurowych z powiatu konińskiego po raz kolejny stanęli do Turnieju Sportowo – Obronnego. Organizatorzy przygotowali kilka konkurencji, a nagrodą dla najlepszej drużyny był puchar przechodni, który co roku będzie wędrował do kolejnych zwycięzców.

 10. Kolejne spotkanie policjantów z seniorami

  Policjantki z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie po raz kolejny spotkały się z osobami starszymi. Tym razem udały się do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie, aby rozmawiać ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku.