Wyróżnienia w konińskiej Komendzie - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Koninie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wyróżnienia w konińskiej Komendzie

Data publikacji 19.07.2018

Trzech konińskich policjantów wyróżnionych zostało za wzorowe wykonywanie zadań służbowych. Nagrody w formie pochwał wyróżnionym funkcjonariuszom wręczał podinsp. Paweł Kiliańczyk Komendant Miejski Policji w Koninie. Nagrody przyznane zostały za wysokie wyniki w służbie, zatrzymania sprawców na tzw. „gorącym uczynku” oraz za zaangażowanie i wykazywaną kreatywność w służbie.

Uroczystość odbyła się w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Koninie. Wyróżnionych zostało trzechu policjantów konińskiej jednostki, którzy wykazali się dużym zaangażowaniem i poświęceniem w służbie, a także wzorowo wykonywali powierzone im zadania służbowe. Pochwały za bardzo dobrą służbę  otrzymali :

asp.szt. Marek Markowski

sierż.szt. Mirosław Derdziński

st.sierż. Zbigniew Lisiecki

Komendant wyraził swoje uznanie i szacunek dla podwładnych, związany z ich rzetelnością i sumiennością w służbie. Podkreślił, że dzisiejsze wyróżnienia to efekt rzetelnej pracy funkcjonariuszy, skutkującej wysokimi wynikami w walce z przestępczością. Komendant złożył zebranym oraz ich przełożonym serdeczne gratulacje.

 

Adrianna Karwowska-Kuna